Nasza „Wisła” radzi sobie nie najgorzej jeśli idzie o seniorów. W tej chwili po rundzie jesiennej zajmują II miejsce w tabeli (klasa B grupa Płock). Jak mówi Sekretarz Klubu Justyna Stefańska – „Nie ma opcji żeby nie było awansu”. Na to musimy poczekać, bo do rozegrania przed „Wisłą” cała runda wiosenna. Ale widoki na awans jak najbardziej są.

Młoda „Wisła” idzie za to jak burza. Ledwie zaczęli przygodę z piłką pod wodzą Arkadiusza Ławnickiego, a już walczą o lidera w II Płockiej Lidze Okręgowej C2. Przed nimi ostatni mecz rundy jesiennej, na który serdecznie zapraszamy w imieniu młodych piłkarzy. Będą grali ze Spartą Płock na stadionie w Nowym Duninowie 2 listopada (sobota) o godz. 11.00.

Pokażmy im, że jesteśmy kibicami Wisły. Przed nimi długa droga w Klubie i dobrze byłoby, gdybyśmy w tej drodze im towarzyszyli. Szczególnie rodzice, dziadkowie i wujostwo. My będziemy w sobotę na meczu duninowskich trampkarzy, więc do zobaczenia.

 Warto obserwować:

Wisłę na FB

Nasze drużyny na portalu Łączy nas piłka:

https://www.laczynaspilka.pl/druzyna-sezon/wisla-nowy-duninow/329254.html

https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki-tabela/nizsze-ligi-juniorzy,32670.html


zdj. pochodzą z profilu na FB Wisły Nowy Duninów. Mecz Spójnia Mała Wieś vs. Wisła Nowy Duninów. Wynik 6:6. 26.10.2019 r.