VII Turniej Wolnych Drużyn. Soczewka 2022.

lista_zglosz_druzyn_2022_twd_534


27.07.2022 r.

wydarzenie_piknikLiczymy na Państwa obecność 6.08.2022 od godz. 16.00 w Soczewce.
Jest zgoda Starosty Płockiego Sylwester Ziemkiewicz na objęcie VII Turniej Piłki Nożnej Wolnych Drużyn o Puchar Wójta Gminy Nowy Duninów/ Piknik Wakacyjny Honorowym Patronatem. Dziękujemy Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik także udzielił nam wsparcia. Podsumowując, 6 sierpnia w Soczewce odbędzie się prestiżowa impreza sportowo – rekreacyjna, na której miło będzie nam Was gościć. Do zobaczenia na boisku przy Szkole Filialnej w Soczewce (ul. ks. Pawła Kwiatkowskiego 1).
Serdecznie dziękujemy za deklarację wsparcia Fundacja “Bez Granic”, Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Duninowie, Nadwiślańskie Stowarzyszenie w Woli Brwileńskiej i OSP Dzierzązna. Także Pani Iwonie Sierockiej i Ewie Kowalak za pomoc :)

Po raz siódmy zapraszamy amatorki i amatorów piłki nożnej w każdym wieku do Soczewki na Turniej Piłki Nożnej “Wolnych Drużyn” o puchar Wójta Gminy Nowy Duninów. Czekamy na decyzję Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza w sprawie objęcia nad imprezą Honorowego Patronatu, ale dziś już wiemy, że przedstawiciele samorządu powiatu będą z nami 6 sierpnia br.

Tradycyjnie przy okazji Turnieju wójt zaprasza na Piknik Wakacyjny. Połączenie tych dwóch wydarzeń świetnie się sprawdziło. Maluchy, które niekoniecznie są zainteresowane (jeszcze) piłką nożną w wykonaniu mam i tatusiów, mogą bawić się na drugim boisku lub korzystać z dmuchanych zjeżdżalni i skakać pod niebo na bungee. Coś jeszcze dla nich się znajdzie. Pomoże w tym Fundacja Bez Granic z Damianem Krysiakiem i Oliwią Cyrankowską, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik i Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Duninowie z siedzibą w Soczewce, czyli Katarzyna Ludwiczak.

Jak zwykle w takich razach o dobre jedzenie i coś do picia zadba Nadwiślańskie Stowarzyszenie w Woli Brwileńskiej.

Piłkarzy też nakarmimy. Dobrą muzyką i nagłośnieniem zajmie się od lat współpracujący z gminą Nowy Duninów DEMIX.

Na razie to tyle.

Czekamy na zgłoszenia drużyn. W załącznikach i na stronie internetowej https://nowyduninow.info.pl znajdziecie wszystkie formularze niezbędne do zgłoszenia drużyny. Macie czas do 1 sierpnia.

Potrzebne Pliki:

  1. Regulamin Turnieju – pobierz pdf
  2. Formularz zgłoszenia drużyny – pobierz pdf
  3. Formularz Zgody rodzica/ opiekuna – pobierz pdf
Go to Top