OFERTY

Od południowego zachodu Płock graniczy z Dzierzązną.


Dalej rozciągają się nieprzebyte lasy Gostynińsko – Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Jednym z najbardziej wyjątkowych i jednocześnie urokliwych miejsc w Parku jestRezerwat Jastrząbek. Na terenach bagiennych rezerwatu znaleźć można rzadkie i chronione gatunki roślin (m.in.rosiczki i widłaki). Wśród ptactwa wodnego natomiast (szczególnie w okolicach jezior Jeziórko i Sendeń) królują kaczki. Spotkacie tu również dostojną czaplę siwą oraz bociany białe i czarne.


Urozmaiconą pod względem swej rzeźby okolicę porasta bogaty drzewostan z przewagą sosny, dębów, modrzewi i brzozy. Widok majestatycznych drzew – świadków historii tego regionu zapiera dech.


DzierząznaW takim sąsiedztwie warto zamieszkać. Dzierzązna, ze swym spokojem, wyśpiewanym przez las i ptaki porankiem stanowi jedno z piękniejszych miejsc w pobliżu Płocka. Tu można schować się przed całym światem, a jednocześnie korzystać z wszystkich dóbr cywilizacji. Wodociąg, kanalizacja, linia energetyczna i wybudowana niedawnodroga asfaltowa łącząca się z drogą krajową nr 62 gwarantują wygodne codzienne życie. Piękna okolica i mikroklimat lasów zapewniają świetne warunki do wypoczynku. Jeśli ktoś nie przepada za sąsiadami zerkającymi w okna może budować swój dom na dużej działce o powierzchni np. 2064 m2 lub jeszcze większej.


Mniejsze i większe działki przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną oferuje m.in. Wójt Gminy Nowy Duninów. Warto zapytać o szczegóły w Urzędzie Gminy w Nowym Duninowie przy ul. Osiedlowej 1, tel. 24/2610236 wew. 113 lub 512 372 517.
Najbliższy przetarg zaplanowano na 4 października.


OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁEK BUDOWLANYCH W DZIERZĄZNIE


OSP Dzierzązna wystawiła na sprzedaż dwie działki. Jedna o powierzchni 2986m2, druga o powierzchni 3523m2 za cenę wywoławczą 30zł netto za m2. Obie działki położone są przy głównej drodze. Obie posiadają możliwość podłączenia do wodociągu i kanalizacji oraz linii elektrycznej. Telefony kontaktowe dla zainteresowanych kupnem działek: 24/266 40 48 oraz 605 663 876 Tel. do OSP Dzierzązna: 24/266 40 48 lub 605663876


Działki do sprzedaży


Szczegóły oferty sprzedaży działek budowlanych w Dzierząznie

Go to Top