Turniej Wolnych Drużyn

3 sierpnia 2019 r. godz. 9.00

Ostatnie przygotowania do Turniej Wolnych Drużyn i Piknik Wakacyjny 2019 w toku. Nadwiślańskie Stowarzyszenie w Woli Brwileńskiej w pełnym rynsztunku stanie w Soczewce długo przed Wami. Demix potwierdził – gra dziś na całego ze sceny w Soczewce. Pogoda będzie piękna, a Osp Dzierzazna, gdyby zaszła taka potrzeba, ochłodzi Was. Przypominamy drużynom, które się zgłosiły do Turnieju, że trzeba uzupełnić karty zgłoszeń i wykonać kilka podpisów przed Turniejem. Nieletnim przypominamy o zgodach opiekunów na start w Turnieju (do wydrukowania tu: https://nowyduninow.info.pl/?page_id=9473 – można napisać odręcznie).
Ewa Kowalak nagrody już ma? Bo Wisła Nowy Duninów na pewno przygotowana.
Oto lista drużyn, które wystartują dziś w Turniej Wolnych Drużyn i Piknik Wakacyjny 2019:
1. WISŁA – kpt. Mateusz Lewandowicz
2. ORLIK TEAM – kpt. Paweł Słowiński
3. PIĘKNI I MŁODZI – kpt. Patryk Opala
4. KOPENLAGE – kpt. Marcin Bartosiak
5. LACHMANIAK – Mateusz Ziemiński
6. TELIGI – Jakub Raniszewski
7. KASZTANY – Sylwester Zakrzewski
8. HURT-PAP EGOLIT KUTNO – Jacek Świderski
9. FC PESEL – kpt. Jacek Kruszewski
Do zobaczenia po godz. 15.00 w Soczewce – przy szkole

Ważna informacja dla dzieciaków: będą dmuchańce, a Pani Kasia Ludwiczak przygotowuje dla Was razem z OSP Dzierzązna konkursy, gry i zabawy. Weźcie wygodne buty i dobre humory. Czekamy na Was dziś od godz. 16.00 :)534_plakat_twd_piknik_soczewskav2 kopia3 sierpnia 2019 r. spotkamy się na VI “Turnieju Wolnych Drużyn” o Puchar Wójta Gminy Nowy Duninów. Jest to Turniej otwarty bez ograniczeń wiekowych.

Ilość drużyn jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 30 lipca 2019 r. do godz. 15.00. Pamiętajcie o zasadzie – w drużynie może grać tylko jeden zawodnik zrzeszony (czynnie uprawiający piłkę nożną).

Regulamin Turnieju:

Karta Zgłoszenia:

Zgoda opiekuna na udział w Turnieju:

Go to Top