Szczepienia przeciw SARS-CoV-2

AKTUALNOŚCI:

Harmonogram rejestracji

Na konkretny termin szczepienia mogą zarejestrować się:

  • od 15 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 80 lat
  • od 22 stycznia 2021 r. osoby, które skończyły 70 lat

Szczepienia dla tych osób rozpoczną się 25 stycznia 2021 r. Informacje jak zarejestrować się na szczepienie znajdują się na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja.

Zgłoszenia dla osób 18-69 lat

Od 15 stycznia aktywny jest formularz zgłoszenia na szczepienie. Osoby, które wyślą zgłoszenia, otrzymają wiadomość mailową z informacją o wystawieniu e-skierowania w momencie kiedy ruszy rejestracja na szczepienia dla ich grupy. Wtedy będzie możliwe zarejestrowanie się na konkretny termin.

Szczegółowe informacje jak zgłosić się na szczepienia znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/szczepimysie/zgloszenia.

(PODANO ZA: https://www.gov.pl/web/uw-mazowiecki/narodowy-program-szczepien-w-wojewodztwie-mazowieckim)


PODSTAWOWE INFORMACJE:

W związku z rozpoczęciem szczepień przeciwko wirusowi  SARS-CoV-2 na terenie gminy Nowy Duninów, wójt gminy Nowy Duninów informuje, że osoby niepełnosprawne i starsze, które nie mają możliwości zorganizowania transportu do punktu szczepień we własnym zakresie, mogą skorzystać z transportu gminnego lub transportu, którym dysponują OSP.


Infolinia dotycząca przewozów: 24/362-78-67.

Zgłoszenia przyjmowane będą w godz.:

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz. 8.00 – 15.00

środa w godz. 9.00 – 16.00


Koordynator ds. szczepień przeciw SARS-CoV-2 Aleksandra Żółtowska. Tel. 24/261-02-36 wew. 101; e-mail: ug@nowyduninow.info.pl.

Go to Top