Archive for luty, 2024

Darmowa kastracja zwierząt

ogł 2024 uzg. mazowsze dla zwierząt_

 

wniosek właściciela

regulamin 2024 kastracja

Boisko w Duninowie. Czekamy na wiosnę?

Jest początek nowego ogrodzenia stadionu w Nowym Duninowie. Kosztowało nas to 15 tys. zł. Wejście od parku, wejście od ul. Włocławskiej i zajazd umożliwiający krótkie zatrzymanie się autobusów gości. Reszta ogrodzenia musi poczekać na wymianę.
Warto przy okazji wspomnieć ostatnią, większą niż ta, inwestycję. W ramach dofinansowania (program #MazowszedlaSportu2023) zrobiono m.in. odpowiednie nawodnienie płyty boiska, które zabezpieczy i ekonomiczne gospodarowanie wodą, i utrzymanie płyty w bardzo dobrym stanie. Inwestycja zamknęła się kwotą 228.622,00 zł, z czego wydatkowane środki z naszego budżetu to kwota niecałe 65 tys. (28%).
Budowa całego obiektu była kosztowna i trwała ładnych parę lat (początek zmian to początek lat 2000) i w każdym etapie budowy i modernizacji uczestniczył Samorząd Województwa Mazowieckiego. To taki duży, funkcjonalny pomnik – mówi wójt – który wiele mówi o współpracy samorządu województwa i samorządu gminy.


Co w twojej okolicy słychać?

Więcej o przedszkolu, chodniku, etc (Transmisja – Archiwum – 2024): https://nowyduninow.posiedzenia.pl/?
========
Jutro (23.02.2024 r.) podpisanie umów na 7 zadań do realizacji. Środki w budżecie Województwa Mazowieckiego i budżecie gminy zabezpieczone Pozdrawiamy
Mazowsze serce Polski
Mazowieckie

Szczeniaki do adopcji

Pani Karolina Kwiecień zaopiekowała się psią rodziną. Dla szczeniaków szukamy domu. Suczka najprawdopodobniej zostanie z panią Karoliną. Sami zobaczcie. Szczeniaki są zaopiekowane, czyściutkie i radosne. Będą wg zapowiedzi pani Karoliny odrobaczone. Czekają na was. Informacji na ich temat udzieli pani Karolina pod nr telefonu: 795-636-030 (https://www.facebook.com/karolina.kwiecien.988). Mamy nadzieję, że wkrótce prześlecie nam zdjęcia ze swoimi szczeniakami i poznamy ich imiona.
Tel. do pracownika Urzędu Gminy pani Magdaleny: 512-372-517
=================
Zdjęcia p. Karoliny.

Mazowsze dla zwierząt 2024


Mamy kolejne 7791 zł dofinansowania w ramach „Mazowieckiego Programu Wsparcia Zapobiegania Bezdomności Zwierząt – Mazowsze dla zwierząt 2024” na zabiegi kastracji/ sterylizacji i czipowanie zwierzaków. Drugie tyle wyłożymy z naszego gminnego budżetu. Za tą kwotę pomożemy prawie 90 czworonogom z terenu gminy Nowy Duninów. Będziemy informowali o rozpoczęciu realizacji programu. Czekamy na podpisanie umowy.


FOTO A. Lachowicz “Sonia”
Go to Top