Resized_20190923_140511_534


Co młodzi mieszkańcy powiatu płockiego wiedzą o powiecie? Okazuje się, że więcej niż niejeden dorosły.

W miniony poniedziałek popisywali się swoją wiedzą w zakresie historii, przyrody, gospodarki powiatu płockiego uczniowie naszej szkoły i … zajęli III miejsce w I Interaktywnym Turnieju Wiedzy o Powiecie Płockim.

Łatwo nie było. 22 rundy, mocni przeciwnicy i szacowne grono obserwatorów m.in. w osobach Piotra Zgorzelskiego Posła na Sejm RP, Starosty Płockiego  Mariusza Bieńka, Wicestarosty Iwony Sierockiej, Michała Twardego Sekretarza Powiatu Płockiego, Bogdana Banaszczaka Członka Zarządu Powiatu Płockiego, Ewy Kowalak Radnej Powiatu Płockiego.

Naszemu zespołowi ze Szkoły Podstawowej im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Nowym Duninowie: Natalii Nadrowskiej, Oliwii Rozwora i Erykowi Waszelewskiemu oraz nauczycielom, którzy przygotowali uczniów serdecznie dziękujemy za reprezentowanie naszej gminy i gratulujemy.


zdj. z zasobów SP przesłane przez Panią Dyrektor Romańską. Uczestnicy “I Interaktywnego Turnieju Wiedzy o Powiecie Płockim” z opiekunem Panią Elżbietą Maciejewską. Dziękujemy jeszcze raz