Podczas tegorocznych Regat będziemy gościć uczestników off-road’owej imprezy. Będzie się działo. Żeglarze, motocykliści i oni – razem w porcie w Nowym Duninowie.


34508509_1748435888575404_822394999193731072_nhttps://www.facebook.com/events/251600192084830/

“Cudze chwalicie ,swego nie znacie … I I edycja Duninów .
Druga z czterech imprez 4×4 ,podczas których chcę Wam przedstawić historię, kulturę i ciekawe miejsca powiatu płockiego.
Współzawodnictwo odbywać się będzie w trzech klasach:

TURYSTYCZNA- do tej klasy zapraszam całe rodziny posiadające auta typu SUV i samochody terenowe .
Przy samochodach terenowych dopuszcza się niewielkie modyfikacje ,lift,stalowe zderzaki , koła max 33″( chyba ,że auto fabrycznie ma większy rozmiar) ,opony AT/MT, nie dopuszczone do startu będą auta na oponach MT o agresywnym bieżniku typu SIMEX.
Dla załóg, oprócz klasycznych prób terenowych będą przygotowane zadania i zagadki , cała załoga będzie miała co robić i nie będzie czasu na nudę.

WYCZYN – w tej klasie auta mogą byc poddane modyfikacjom ,stalowe zderzaki ,lift,klatka zewnętrzna , koła max 35″ zalecane opony MT. Jeżeli samochód jest wyposażony w wyciągarkę zostanie ona zaplombowana. W razie wklejki można korzystać z wyciągarek typu tirfor i innych napędzanych siłą mięśni :-)

WYCZYN EXTRA -samochody dowolnie modyfikowane , w tej klasie dopuszcza się korzystanie z jednej wyciągarki ,jeżeli auto ma wyciągarkę z tyłu zostanie ona zaplombowana . Koła dowolnej wielkości i o dowolnym bieżniku.Załogom przypominam o zabraniu pasów do zabezpieczenia drzew przy używaniu wyciągarki !!!

Limit załóg w danej klasie
Turystyczna -40 aut,
Wyczyn – 20 aut,
WyczynExtra -20 aut.

Zgłoszenia dokonujemy przez formularz zgłoszeniowy na stronie http://groszekoffroad.pl/ .
Zgłoszenia na imprezę będą przyjmowane do 8 lipca do godziny 24:00.

Wpisowe na imprezę to 250 złotych.
W ramach wpisowego załoga otrzymuje zestaw startowy, przygotowanie tras i prób na terenach prywatnych,posiłek ,puchary i nagrody dla najlepszych trzech załóg w danej klasie(kierowca,pilot) pamiątkową koszulkę dla kierowcy i pilota .Za dodatkowe osoby w aucie nie ma dopłaty, z wyjątkiem koszulki.
UWAGA !!!
Istnieje możliwość zgłoszenia załogi bez pamiątkowych koszulek wtedy cena wpisowego to 200 zł .”

Wojtek