Nie, bo babcia i dziadek to “superprzyjaciele”, to powiernicy i ratownicy. Nakarmią, przytulą. Nie osądzają i nie oceniają. Kochają, tak po prostu i dlatego pamiętamy o nich zawsze i dobrze jak są blisko, tak na wszelki wypadek. Nawet jeśli niedomagają, to zawsze mają dla nas dobre słowo, uśmiech i ciepłą dłoń. Dzieciaki ze szkół w Nowym Duninowie i w Soczewce wiedzą o tym wszystkim. To było widać gdy tuż przed swoim występem artystycznym szukali wśród publiczności swoich dziadków, machali do nich i uśmiechali się.

Mowa o świętowaniu Dnia Babci Dnia Dziadka w szkołach w Nowym Duninowie i w Soczewce. Wspaniałe występy dzieci to równa zasługa ich samych, ale równie wielka ich nauczycieli, którzy potrafili wydobyć z maluchów drzemiące talenty. Dziękujemy wam, że mogliśmy być w ten czas razem z wami. Zrobiliśmy z tego spotkania fotorelację i dedykujemy ją babciom, dziadkom, rodzicom, nauczycielom i małym artystom.

Warto wspomnieć, że torty ufundowane przez starostę płockiego Sylwestra Ziemkiewicza dopełniły oba spotkania. Fundacja Bez Granic też była obecna i też ufundowała słodycze, a Rady Rodziców jak zawsze stanęły na wysokości zadania i zadbały o dzieci.

Jeśli kogoś pominęliśmy, przepraszamy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Filmy w przygotowaniu.


https://nowyduninow.info.pl/galeria/dzienbabci2023/index.html


Dzień Babci i Dzień Dziadka