Po raz siódmy zapraszamy amatorki i amatorów piłki nożnej w każdym wieku do Soczewki na Turniej Piłki Nożnej “Wolnych Drużyn” o puchar Wójta Gminy Nowy Duninów.

Czekamy na decyzję Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza w sprawie objęcia nad imprezą Honorowego Patronatu, ale dziś już wiemy, że przedstawiciele samorządu powiatu będą z nami 6 sierpnia br.
Tradycyjnie przy okazji Turnieju wójt zaprasza na Piknik Wakacyjny. Połączenie tych dwóch wydarzeń świetnie się sprawdziło. Maluchy, które niekoniecznie są zainteresowane (jeszcze) piłką nożną w wykonaniu mam i tatusiów, mogą bawić się na drugim boisku lub korzystać z dmuchanych zjeżdżalni i skakać pod niebo na bungee. Coś jeszcze dla nich się znajdzie. Pomoże w tym Fundacja Bez Granic z Damianem Krysiakiem i Oliwią Cyrankowską, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik i Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Duninowie z siedzibą w Soczewce, czyli Katarzyna Ludwiczak.
Jak zwykle w takich razach o dobre jedzenie i coś do picia zadba Nadwiślańskie Stowarzyszenie w Woli Brwileńskiej.
Piłkarzy też nakarmimy. Dobrą muzyką i nagłośnieniem zajmie się od lat współpracujący z gminą Nowy Duninów DEMIX.
Na razie to tyle.
Czekamy na zgłoszenia drużyn. W załącznikach i na stronie internetowej https://nowyduninow.info.pl znajdziecie wszystkie formularze niezbędne do zgłoszenia drużyny. Macie czas do 1 sierpnia.

Zaglądajcie do zakładki “Wydarzenia”.


 

A to wspomnienie z roku 2019 :)