Mamy wakacje, to już wiedzą wszyscy rodzicie uczniów. Pogoda na urlop wyśmienita, ale większość z nas pracuje i upały trochę jednak dokuczają. Dziś i jutro synoptycy prognozują dla Mazowsza nie tylko wysokie temperatury, ale i burze z gradem. Warto o tym pamiętać planując wypady nad jeziora i w inne ciekawe miejsca.
Jeśli mowa o korzystaniu z kąpieli wodnych i słonecznych, zapraszamy od jutra na kąpielisko „Soczewka” nad jeziorem … Soczewka w Soczewce.
Przygotowania do otwarcia kąpieliska trwają. Organizatorem kąpieliska jest Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Płocku. Wójt gminy za chwilę podpisze umowy z ratownikami. Od jutra, od godz. 10.00 – 18.00 kąpielisko będzie otwarte i strzeżone.

Także od 1 lipca ruszają dodatkowe weekendowe kursy autobusów oznaczone w rozkładzie jazdy literką „L”. Warto się zapoznać: https://nowyduninow.info.pl/?p=12913
Zachęcamy też do skorzystania z hotspotów, tj. punktów bezpłatnego dostępu do internetu.
Łączcie się z „WIFI4EU Nowy Duninow”. Jedynym warunkiem skorzystania z usługi jest akceptacja regulaminu.

Oto lokalizacje hotspotów WIFI4EU Nowy Duninow:
Nowy Duninów:
Port, park (od strony ul. Gostynińskiej), kompleks rekreacyjno – sportowy przy SP w Nowym Duninowie, „Mój Rynek”; biblioteka, sala OSP, Lokalne Centrum Kompetencji w UG, sala zebrań w UG.
Soczewka:
Skwerek, plac zabaw i boisko przy szkole, Gminny Ośrodek Kultury.
Krótka instrukcja:
1. Włącz wifi w swoim telefonie
2. Pojawi się lista dostępnych sieci. Znajdź WI4EU Nowy Duninow. Jeśli nie pojawi się ekran z prośbą o akceptację regulaminu, wejdź w ustawienia połączenia z wybraną siecią – autoryzacja.
3. Zatwierdź regulamin (możesz się z nim zapoznać) i korzystaj z dobrodziejstw sieci.
Zobacz też: https://www.orange.pl/…/jak-wlaczyc-internet-w…/