Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” na etapie powiatowym za nami. Ekipa, która nas reprezentowała w powiecie to przede wszystkim Brajan Salamądry i Miłosz Milczarski. Mają się świetnie, a koleżanki i koledzy z SP w Nowym Duninowie są z nich dumni. My też

Brajan zajął w swojej grupie w eliminacjach powiatowych III miejsce i był najmłodszym uczestnikiem konkursu.

W eliminacjach gminnych brało udział 6 uczestników: Brajan Salamądry (gr. I), Miłosz Milczarski, Jakub Łuczak, Julia Jakubowicz, Wiktoria Berger, Sandra Waszlewska (II grupa) i jak widać na zdjęciach, to wnuczki i wnukowie lub dzieci strażaków ochotników. Cóż, trudno nie połknąć strażackiego bakcyla jak tata, mama lub dziadek żyją strażackim życiem. OSP w gminie Nowy Duninów nie musi się obawiać o przyszłość.

Członkom komisji gminnej, tj. Ewie Romańskiej, Małgorzacie Stańskiej, Krystynie Pruszyńskiej i Annie Chojnackiej gorąco dziękujemy. Wójt ufundował dla uczestników gminnych eliminacji nagrody i prosił o przekazanie serdecznych podziękowań wszystkim uczestnikom startującym 1 lutego w eliminacjach gminnych. Osobiście odwiedzili go Brajan i Miłosz w drodze z eliminacji powiatowych do domu.

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy dzieciakom i opiekunom.