piknik_plakat_2018_5344 sierpnia spotykamy się przy SP w Soczewce na kolejnym już Pikniku Wakacyjnym. Tradycyjnie dołączą piłkarze amatorzy, którzy rozegrają Turniej Piłki Nożnej Wolnych Drużyn o Puchar Wójta Gminy Nowy Duninów. Tego dnia dołączy do nas także fundacja Feniks, która zadba o dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Można będzie m.in. pojeździć quadem z instruktorem. Będą też instrukcje dla tych, którzy rozważają wybór aktywnej formy wypoczynku. Dzieciaki na pewno będą zadowolone a i starsi znajdą coś dla siebie. 

“Zapraszam wszystkich mieszkańców gminy Nowy Duninów i gości 4 sierpnia do Soczewki na wspólne wakacyjne biesiadowanie, udział w turnieju piłki nożnej lub/i kibicowanie. Nadwiślańskie Stowarzyszenie w Woli Brwileńskiej nakarmi nas, a zespół Rockers obiecał dobrą muzykę. Zapraszam o godz. 16.00 w sobotę 4 sierpnia pod parasole do Soczewki”.

Mirosław Krysiak


2_turniej_wolnych_druzyn_piknik_wydarzenie-534


Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane są do dnia 1 sierpnia 2018 r. Pierwsze trzy drużyny już zgłosiły swój udział. Chętnych prosimy o kontakt: 512 372 522, promocja@nowyduninow.info.pl lub na FB: @gminanowyduninow.