Poprawa jakości świadczonych usług to najistotniejszy z aspektów zarządzania Urzędem. Bez udziału jednak klientów trudniej uzyskać zaspokojenie ich potrzeb w stopniu najwyższym.

Dlatego też Wójt Gminy Mirosław Krysiak zaprasza wszystkie osoby korzystające z usług Urzędu Gminy w Nowym Duninowie do wzięcia aktywnego udziału w budowaniu lepszej jakości świadczonych przez nas usług. Na początek proponuje wypełnienie ankiety satysfakcji interesanta, którą można przesłać do Urzędu pocztą tradycyjną lub wrzucić do urn w Urzędzie Gminy oznaczonych napisem „Badanie satysfakcji interesanta urzędu Gminy w Nowym Duninowie”.

ankieta_satysf_534„Zapraszam wszystkich Państwa do udziału w badaniu i wypełnieniu ankiety zgodnie z Państwa wiedzą i doświadczeniami nabytymi na etapie załatwiania spraw w Urzędzie Gminy w Nowym Duninowie. Powiedzcie czego oczekujecie i co powinniśmy poprawić.

Mirosław Krysiak


 

Zarządzenie nr 13/2018 Wójta gminy Nowy Duninów – pobierz plik pdf


Ankietę można zwrócić:

  • pocztą tradycyjna na adres Urzędu Gminy w Nowym Duninowie, ul. Osiedlowa 1, 09-505 Nowy Duninów
  • bezpośrednio do urn oznaczonych napisem „Badanie satysfakcji interesanta Urzędu Gminy w Nowym Duninowie”, znajdujących się na parterze w wiatrołapie oraz na I piętrze w holu budynku Urzędu Gminy w Nowym Duninowie, ul. Osiedlowa 1, 09-505 Nowy Duninów.