FOTOREPORTAŻ. III Gminny Turniej Tenisa Stołowego. 30 kwietnia 2017 r.


Majowy długi weekend za nami. Zimno więc grillowanie odbywało się z kocykiem. Za to na sali gimnastycznej 30 kwietnia było wyjątkowo gorąco. Od godz. 11.00 można było obserwować lub wystartować w turnieju tenisa stołowego. Był to III Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Nowy Duninów, który profesjonalnie przygotowali członkowie GKS „Fala” Nowy Duninów. Jak podkreślał podczas spotkania Prezes Klubu Andrzej Szymborski wielki wkład w organizację Turnieju wnieśli sponsorzy, których długa lista została przedstawiona tuż po otwarciu imprezy.

Kto tym razem otwierał Turniej? Oczywiście Andrzej Pietrzak Przewodniczący Rady i …. ks. Adam Łach proboszcz parafii Duninów. Po krótkim wstępie rozpoczęła się rywalizacja. Wystartowało 40 zawodników  w 2 kategoriach: Juniorzy i Seniorzy. W pierwszej grupie startowali m.in. uczniowie Zespołu Szkół w Nowym Duninowie, w grupie seniorów reprezentacja Klubu, ale także zawodnicy niezrzeszeni.

324_2017_04_30_org_kmOto końcowa klasyfikacja Turnieju:

Juniorzy:

1. Maciej Szymborski
2. Piotr Szulczewski
3. Wiktor Ciesielski
4. Filip Ciesielski
5. Jakub Kudler
6. Dawid Grabski
7. Patryk Gościniak
8. Mateusz Masztakowski
9. Dawid Nawrocki
10. Sebastian Jakacki

201_2017_04_30_org_kmSeniorzy:

1. Piotr Milczarski
2. Paweł Milczarski
3. Wojciech Jędrzejczak
4. Arkadiusz Jaskuła
5. Roman Krukowski
6. Włodzimierz Romański
7. Marek Ciećwierz
8. Dawid Kołodziejski
9. Piotr Buczyński
10. Marek Milczarski

Wśród kibiców nie mogło zabraknąć młodzieży trenującej w Klubie. Każdy z nich miał swojego faworyta, ale podczas meczu finałowego kibicowali swojemu opiekunowi P. Milczarskiemu.

Dobrej rywalizacji nie brakowało, ale było też dużo zabawy. W tym roku sponsorzy ufundowali nagrody nie tylko dla zawodników, ale również dla kibiców.

GKS „Fala” Nowy Duninów działa stosunkowo od niedawna. Swoim zaangażowaniem imponują i przyciągają do siebie partnerów, wśród nich są Dyrektor ZSZ w Nowym Duninowie Ewa Romańska, Wójt Gminy Nowy Duninów Mirosław Krysiak oraz członkowie OSP Nowy Duninów, którzy użyczają swojej strażnicy na siedzibę Klubu. Im właśnie podczas niedzielnego spotkania podziękowano szczególnie wręczając pamiątkowe dyplomy. Pamiętać jednak należy, że GKS Fala rozwija swoją działalność także dzięki wielkiemu wsparciu sponsorów. Jeśli kiedyś traficie na zawody organizowane w Nowym Duninowie przez Klub, rzucą się Wam w oczy ich kolorowe banery. Dziś możecie je obejrzeć na załączonych zdjęciach.

Na zakończenie turnieju członkom Klubu podziękowania złożył Wójt Gminy oraz Przewodniczący Rady