Oceny wystawione, dzieciaki do ferii gotowe, matka natura też.

Nauczyciele i GOK przygotowali ofertę na ferie, z której na pewno warto skorzystać. My jednak zachęcamy młodych ludzi do skorzystania ze świetnej pogody. Dobry krem na policzki, czapka na uszy, rękawiczki na paluchy, ciepłe buty na nogi i w teren! Śniegu na bałwana wystarczy, sanki też śmigną.

Od poniedziałku do środy (13 – 15 luty) zajęcia dla dzieci w Nowym Duninowie przygotowali nauczyciele. W tych dniach od godz. 9.00 do godz. 12.00 możecie odwiedzać szkołę i liczyć na dobrą zabawę. W programie m.in. warsztaty kulinarne, artystyczne, przyrodnicze i oczywiście Walentynki.

Szczegółowy Plan – pobierz plik pdf.

Więcej atrakcji? Proszę bardzo. Wójt zaplanował dla Was w dniach 20 – 23 lutego (od 9.00 – 12.00) w ramach zajęć poprowadzonych przez Panią Kasię z GOK-u m.in. Olimpiada zimowa, marzycielska poczta, zajęcia kulinarne i wyjazd na lodowisko.

Wójt zaprasza również  do Soczewki. Od poniedziałku do czwartku (13 – 16 luty) GOK zorganizuje Wam świetnie czas. W programie m.in.: warsztaty naukowe w Stróżewku, Walentynki, kuchnia karnawałowa, i Olimpiada zimowa.

Więcej znajdziecie w Zakładce: Gminny Ośrodek Kultury.

Zanim jednak zabrzmi ostatni dzwonek I semestru, w imieniu Wójta gratulujemy wszystkim dzieciakom wytrwałości i sukcesów.

Na ławeczce dziś nie posiedzimy, ale spacer po parku, bulwarze – jak najbardziej. Trochę wieje, ale co tam.


Gratulacje dla prymusów. Oto ich wyniki: zsnd.superszkolna.pl