Archive for styczeń, 2021

NSP - grafika - nabór na rachmistrzówDnia 29.01.2021 r., na podstawie art. 24 ust. 1 pkt. 6 ustawy z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. (Dz. U. 2019 r. poz. 1775, z późn.zm.) – zwanym dalej NSP 2021

Pan Mirosław Krysiak – Gminny Komisarz Spisowy w Nowym Duninowie ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych, związanych z przeprowadzeniem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r. spisu powszechnego NSP 2021.

NSP 2021 będzie przeprowadzony w terminie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., godz. 24.00.

  • Pobierz tekst ogłoszenia – pik w formacie pdf
  • Pobierz formularz – oferta kandydata na rachmistrza spisowego do narodowego spisu powszechnego ludności i mieszkań w 2021 r:

plik w formacie pdf

lub plik w formacie docx

Obecnie procedowana jest zmiana ustawy z dnia 9 sierpnia 2019 r. o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. (Dz. U. poz. 1775 oraz z 2020 r. poz. 1486) wydłużająca czas trwania spisu
do 30 września 2021 r. (i– co za tym idzie – okres pracy rachmistrzów spisowych do 30 września 2021 r.).

https://ugnowyduninow.bip.org.pl/index/index/id/551

Rehabilitacja lecznicza dla mieszkańców gminy Nowy Duninów

logo_rodzinaDziś Wójt Gminy Nowy Duninów Mirosław Krysiak podpisał umowę z podmiotem leczniczym na realizację programu zdrowotnego pn. „Program polityki zdrowotnej w zakresie rehabilitacji leczniczej mieszkańców gminy Nowy Duninów w 2021 roku”.
Wybranym w drodze konkursu realizatorem programu polityki zdrowotnej będzie Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Rodzina” Katarzyna Urbańska, 09-505 Nowy Duninów, ul. Długa 2, który zapewni niezbędne warunki lokalowe i sprzęt do prawidłowego wykonania świadczeń zdrowotnych.
Niebawem, w ramach akcji informacyjnej, zostaną państwu przekazane terminy świadczenia usług w programie.
 
 

Prosto z Soczewki

Oto mała niespodzianka. W piątek przesłano do nas relację z przedstawienia, które przygotowali uczniowie, przedszkolaki, Pani Jola i Pani Kasia ze szkoły w Soczewce. Zebraliśmy ten materiał i jak chciały dzieci, dedykujemy go ich Babciom i Dziadkom.


Dzień Babci i Dziadka


Dziwny nadszedł czas. Cicho! Szczególnie w naszych szkołach, a przecież wczoraj był Dzień Babci, dziś Dzień Dziadka. Pozostało powspominać i liczyć na to, że za rok spotkamy się w komplecie na salach gimnastycznych szkół w Nowym Duninowie i w Soczewce, i jeszcze mocniej będziemy oklaskiwać występy dzieci dedykowane Babciom i Dziadkom.


Z okazji podwójnego i wyjątkowego święta, dziadkom młodszym i starszym życzę dużo zdrowia i bliskości ukochanych wnuków.

Mirosław Krysiak wójt gminy Nowy Duninów (dziadek Mirek)


Za wspaniałe występy dzieci serdecznie dziękujemy najmłodszym, ale także całej kadrze pedagogicznej, bez której talenty naszych wnuków pozostałyby pewnie w ukryciu.

Można zaoszczędzić i nie wyłączać

lampa_osiedlowa300Na oświetlenie uliczne wydajemy z budżetu gminy  ok. 300 tys. rocznie. To duże pieniądze, ale każdy z nas, choćby ze względów bezpieczeństwa, chciałby mieć dobrze oświetlone ulice i place. Jak zmniejszyć koszty i nie wyłączać świateł? W ubiegłym roku Wójt podpisał umowę dotyczącą modernizacji części oświetlenia ulicznego. Rozpoczęliśmy od modernizacji obwodów, które w okresie letnim włączone są przez całą noc w Nowym Duninowie i Soczewce.

Dziś firma Usługi Elektryczne – Wiesław Jabłoński z Płocka rozpoczęła wymianę lamp i wysięgników. W sumie, w najbliższym czasie 130 sztuk opraw sodowych zostanie zastąpione oprawami typu LED.

Go to Top