Archive for Lipiec, 2019

W Lipiankach

Turniej Wolnych Drużyn. Soczewka 2019

OSP Lipianki i “Nasze Lipianki” mają co świętować.


28 lipca 2019 r. strażakom z OSP Lipianki samorząd uroczyście przekazał działkę pod budowę garażu, spółka Orlen Ochrona przekazała samochód operacyjny Mitsubishi L 200. Oddano też do użytku część gastronomiczną świetlicy, w której wspólnie działają członkowie OSP oraz stowarzyszenia “Nasze Lipianki”. Obie te organizacje mocno wspierane są przez samorządowców wszystkich szczebli, od województwa, przez powiat po gminę. Jestem pełen podziwu – mówi wójt – dla członków obu stowarzyszeń, którzy wsparcie to przekuli w imponujący efekt, jakim jest dzisiejszy stan przekazanej przez samorząd gminy nieruchomości.

O tym jak teraz jest w Lipiankach będziemy jeszcze pisali.

Dziś upał. IMiGW wydał ostrzeżenia.

Zwrot podatku akcyzowego

pole_2019 07 13_9727Informujemy, że w terminie od dnia 01 sierpnia 2019 r. do dnia 2 września 2019 r. będzie można składać wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego

 

Formularze wniosków będzie można pobrać w tutejszym Urzędzie Gminy pok.16

Formularz wniosku znajduje się również na stronie internetowej naszej gminy:  http://ugnowyduninow.bip.org.pl/?tree=217

Do wniosku o zwrot podatku należy dołączyć:

  1. Faktury VAT albo potwierdzone przez upoważnionego przez wójta, burmistrza, pracownika urzędu gminy za zgodność z oryginałem ich kopie, stanowiące dowód zakupu oleju w okresie od 1 lutego 2019 r. do 31 lipca 2019 r.
  2. Odpis z Krajowego Rejestru Sądowego w przypadku gdy producent rolny podlega wpisowi do tego rejestru.

 

Więcej – wejdź

Go to Top