Archive for Kwiecień, 2019

Zapraszamy do pracy w UG

ug_mk_praca_534Wójt Mirosław Krysiak zatrudni pracownika biurowego. Zakres obowiązków obejmuje m.in. księgowość budżetową oraz rozliczanie podatku VAT. Jest to zatrudnienie na czas nieobecności (zastępstwo).

W sprawie zatrudnienia prosimy o kontakt z Panią Katarzyną Stawicką Sekretarz Gminy, nr tel. 512 372 511 lub 24/2610236 wew. 103.

2 maja Urząd Gminy nieczynny

ug_infoInformujemy, że dnia 2 maja (czwartek) Urząd Gminy w Nowym Duninowie będzie nieczynny. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy i życzymy miłego majowego weekendu.

 

VI Rodzinny Rajd Rowerowy

Wójt Gminy, Przewodniczący Rady Gminy oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Kultury zapraszają 18 maja 2019 r. na VI Rodzinny Rajd Rowerowy. Trasa zapowiada się bardzo ciekawie. Przewodniczący i Wójt na najbliższy poniedziałek zapowiadają jej objazd.


Są nowe programy profilaktyczne

Po szczepieniach przeciw grypie dla starszych mieszkańców, czas na profilaktykę wśród najmłodszych. Wójt podpisał umowy z Mazowieckim Oddziałem Wojewódzkim w Warszawie Narodowego Funduszu Zdrowia na dofinansowanie do realizacji dwóch programów polityki zdrowotnej:

  1. „Program profilaktyki wad postawy dla uczniów klas V szkoły podstawowej w 2019 r.”
  2. „Program profilaktyki próchnicy dla dzieci z gminy Nowy Duninów w latach 2019-2021 realizowany przez Gminę Nowy Duninów”

Po szczegóły prosimy sięgać:

sp_duninow_534


Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nowym Duninowie pani Ewa Romańska informuje, że jutro (24 kwietnia 2019 r.) zajęcia w szkołach odbywać się będą wg. planu.

Go to Top