Archiwum

III Sesja Rady Gminy

Transmisja na żywo:

https://www.youtube.com/channel/UCrcEA2JbM3sJvIuO4QYIHMQ/live


UWAGA zmiany!

ug_infoInformujemy, że dyżur z dnia 27 grudnia 2018 r. (czwartek) został przełożony na dzień 11 grudnia (wtorek) w godz. 8.00 – 12.00. W związku z powyższym punkt nieodpłatnej pomocy prawnej w dniu 27 grudnia będzie nieczynny.
Dyżur w dniu 20 grudnia 2018 r. odbędzie się w godz. 10.30 – 14.30.

Skatepark odebrany

II Sesja Rady Gminy

Żegnamy ks. Adama.

Nie żyje ks. Adam Łach

Już w środę

GOK w Nowym Duninowie, GOPS oraz Klub Wolontariusza zapraszają dzieciaki na zabawę andrzejkową, która odbędzie się w najbliższą środę (28 listopada 2018 r.) o godz. 15.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Nowym Duninowie.

Możecie zabrać ze sobą rodziców ;), babcię, dziadka. Mile widziana ciocia.


Wyłączenia prądu

ug_infoWg informacji operatora 28 i 30 listopada w Brwilnie, Brwilnie Dolnym i Soczewce (ul. Płocka) nastąpią wyłączenia prądu:

Środa (28.11.2018) w godz. 8.00 – 12.00

Piątek (30.11.2018) w godz. 8.00 – 10.00


podano za: http://www.energa-operator.pl/centrum_informacji/planowane_wylaczenia.xml#r1001

Skatepark prawie gotowy

Dziękujemy

Co prawda nie mogliśmy być z Wami w tych dniach, ale z relacji rodziców wiemy, że zorganizowaliście wspaniałe święto w naszych szkołach. W imieniu samorządu ślemy ogromne podziękowania dla kadry pedagogicznej i dzieciaków. 

I sesja Rady Gminy za nami

23 listopada 2018 r. 15 wybranych przez państwa Radnych, w obecności sołtysów i gości zaproszonych oraz internautów, otrzymało z rąk przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej Pani Ewy Romańskiej zaświadczenie o wyborze na Radnego i złożyło ślubowanie.
Oto skład Rady Gminy Nowy Duninów w kadencji 2018 – 2023:
Okręg nr 1 – Pani Beta Gościniak
Okręg nr 2 – Pan Włodzimierz Romański
Okręg nr 3 – Pan Andrzej Pietrzak
Okręg nr 4 – Pan Sławomir Waćkowski
Okręg nr 5 – Pan Marek Szulczewski
Okręg nr 6 – Pan Krzysztof Wernikiewicz
Okręg nr 7 – Pan Dariusz Zajączkowski
Okręg nr 8 – Pani Anna Kalwasińska
Okręg nr 9 – Pan Jerzy Nowacki
Okręg nr 10 – Pan Waldemar Kijek
Okręg nr 11 – Pani Małgorzata Kuczkowska
Okręg nr 12 – Pani Zofia Garwacka
Okręg nr 13 – Pan Piotr Kijek
Okręg nr 14 – Pani Izabela Gutorska
Okręg nr 15 – Pan Krzysztof Olewnik
Zaraz potem ślubowanie złożył Wójt gminy Nowy Duninów Mirosław Krysiak. Z woli mieszkańców tak rozpoczął swoją piątą kadencję:
„Obejmując urząd Wójta Gminy uroczyście ślubuję, że dochowam wierności prawu, a powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców gminy. Tak mi dopomóż Bóg”.
W głosowaniach tajnych Radni wybrali jednogłośnie:
Andrzeja Pietrzaka na Przewodniczącego Rady Gminy
Jerzego Nowackiego na Wiceprzewodniczącego Rady Gminy.


Przypominamy Państwu, że sesje Rady Gminy, także ta odbyta w miniony piątek, transmitowane są na żywo w Internecie na kanale gminy Nowy Duninów w YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCrcEA2JbM3sJvIuO4QYIHMQ


Chcesz być informowany o nowych filmach na kanale gminy Nowy Duninów? Kliknij ten link i potwierdź subskrypcję. Do zobaczenia

https://www.youtube.com/channel/UCrcEA2JbM3sJvIuO4QYIHMQ?sub_confirmation=1cz. II sesji Rady Gminy. 23. 11. 2018 r.cz. III


W inwestycjach gorąco

PART_1542126147921Jesień tego roku łaskawie traktuje wykonawców. Mogą dość spokojnie kończyć roboty budowlane. Zgodnie z harmonogramem rozpoczęła się przebudowa 250 m odcinka ul. Parcelowej w Nowym Duninowie. Zakres prac obejmuje m.in. wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego oraz nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej szerokości 3,5m, rowu odwadniającego i poboczy z mieszanki kamiennej. W związku z powyższym, wszystkich, którzy będą korzystali z drogi prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności nie tylko w godzinach pracy robotników i sprzętu, ale także po zmierzchu.

PART_1542126175713Budowa kanalizacji w Karolewie trwa, prace przy świetlicy w Dzierząznie przebiegają zgodnie z planem, a w Nowym Duninowie wyłania się skatepark.


Alarm ćwiczebny

Adam Struzik liderem

I test deszczowy zaliczony.

Niedawno jeszcze na Pl. Strażackim w Nowym Duninowie robiono wykopy do kanalizacji (jesień 2017). Uporządkowanie terenu i wreszcie jest nadzieja, że podczas deszczowych dni będzie można spokojnie przez Plac Strażacki przejechać i przejść. Wójt zaproponował i wykonał rozwiązanie, które na razie sprawdziło się. Wczoraj padał dość intensywny deszcz, a teren pozostaje suchy. Nie ma znanego mieszkańcom i ich gościom stawu. Jest dobrze.

„Jeszcze małe poprawki i mam nadzieję, będzie wreszcie sucho na Placu Strażackim – mówi wójt.

====================

Jeszcze jedna prośba do gości, którzy odwiedzają ten rejon. Droga asfaltowa nie jest parkingiem. To dość wąski odcinek, który służy jako dojazd do okolicznych posesji. Obok jest dość miejsca parkingowego, żeby nie tarasować przejazdu.

Go to Top