• Zmiana terminu - zakaz obowiązuje od 11 października

„MIWOPiM MAZOWSZE 2021”

Przyjdzie czas na podsumowanie roku 2021 w inwestycjach i projektach społecznych w gminie Nowy Duninów. Jest o czym pisać i jest się z czego cieszyć. Dziś o kolejnym projekcie finansowanym wspólnie przez samorząd gminy i samorząd województwa Mazowieckiego. Mowa o rewitalizacji terenu zieleni przy Szkole Podstawowej w m. Nowy Duninów. Koszt całego przedsięwzięcia to kwota prawie 50 tys. zł, z czego 50% pochodzi z budżetu województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza i Mikroklimatu MAZOWSZE 2021”.
Prace już się rozpoczęły. Prócz nowych nasadzeń i renowacji trawnika przed szkołą zostanie też posadzony żywopłot od strony ul. Gostynińskiej (DW 537).Warto przy tym wspomnieć, że ze środków w ramach wspomnianego Instrumentu, rok temu, wykonaliśmy obligatoryjną dla nas inwentaryzację źródeł ciepła (patrz: http://nowyduninow.info.pl/?p=10889).

Tak na koniec tygodnia. Krótkie spotkanie samorządowców.

Warsztaty dla Ciebie

Takie rzeczy dzieją się w gminie Nowy Duninów

Z M. Zimińską po Mazowszu

Samorząd województwa Mazowieckiego rok 2021 r.ogłosił Rokiem Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej. Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego w Płocku wyrusza więc w trasę ze spektaklem “Z M. Zimińską po Mazowszu”.

Wśród nielicznych miejsc, które odwiedzą, jest Nowy Duninów. Spektakl pokazany zostanie 21 października 2021 r. w Szkole Podstawowej w Nowym Duninowie o godz. 18.00.
Każdy może uzyskać wejściówkę nieodpłatnie w Urzędzie Gminy w Nowym Duninowie lub anonsując swoje przybycie pod nr telefonu 24/261 02 36 i 512 372 522.

Ilość miejsc niestety ograniczona.


Plakat Z M_edytowany_534

To może być wasz najlepszy październikowy wieczór. Zapraszamy.


Poczytaj więcej: https://www.teatrplock.pl/pl/spektakle/m-ziminska

 

Go to Top